Podsumowujemy tydzień 500+

Tydzień 500 plus dobiegł końca. Przypominamy, że świętowaliśmy z okazji dołączenia do Kursu Szkoły Rodzenia ponad 500 mam!

Kurs Szkoły Rodzenia z Anną Nowak-Dudą
Dołącz do 1323 zadowolonych Mam. Pokonaj strach i niewiedzę. Poczuj się pewna i przygotowana. Gwarancja satysfakcji!

Podczas tego tygodnia chciałyśmy pokazać Ci cząstkę nas, choć ułamek naszego Kursu, naszą wiedzę, priorytety oraz wartości, jakimi się kierujemy przy przygotowaniu przyszłych rodziców do wspaniałej przygody, jaką jest rodzicielstwo. Mamy ogromną nadzieję, że spodoba Ci się ta wycieczka... Dziękujemy Ci za zaufanie.

Pragniemy również jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim naszym ekspertkom i ekspertom, którzy przygotowali artykuły lub odpowiedzieli na nasze pytania w formie wywiadu: dr n. med. Łukasz Szeszko, Krzysztof Opeldus (Tata prezes), Iza Frankowska-Olech i Iza Sztandera (MyOhana), Agnieszka Słoniowska (Dobry Start Dziecka), Tomasz Chodkowski (Bocianek), Donata Michałowska. Dziękujemy!

Wszystkie artykuły oraz wywiady przygotowane z okazji tygodnia 500 plus znaleźć możesz na naszym blogu pod linkami:

Mam nadzieję, że nasze materiały oraz Kurs Szkoły Rodzenia pomoże Ci lepiej przygotować się do porodu i opieki nad maluszkiem!

Tydzień 500plus uważamy za zamknięty, lecz pamiętajcie, że to nie koniec naszej działalności – dopiero się rozkręcamy! Dlatego zachęcamy Ciebie do polubienia i obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych na Fb oraz Ig. Zaglądaj też na stronę internetową - https://naszepierwszedziecko.pl/ oraz koniecznie zainstaluj w swoim telefonie aplikację, którą stworzyłyśmy dla Ciebie - https://asystentciazy.pl/.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad tym czy dołączyć do naszej kursowej ekipy, jeżeli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości – mamy nadzieję, że szybko rozwiejesz je czytając pełny opis Kursu Szkoły Rodzenia z Anną Nowak-Dudą oraz recenzje innych uczestniczek na tej stronie - https://naszepierwszedziecko.pl/szkola-rodzenia-z-anna-nowak-duda. Jeżeli masz do nas pytania – zachęcamy do kontaktu – postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć  

Dziękujemy!