Redakcja:

Joanna Burdzicka-Wołowik

Joanna Burdzicka-Wołowik

Właścicielka gabinetu wsparcia psychologicznego Relacje na Medal. Wykładowca akademicki. Doula, instruktorka masażu Shantala i instruktorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.
Monika Czech

Monika Czech

Dietetyk kliniczny. Autorka bloga kulinarnego „ Na bezglutenowym talerzu”. Na co dzień pracuje z pacjentami zmagającymi się z chorobami dietozależnymi w jednej z warszawskich placówek dietetycznych.
Dorota Pośpiech

Dorota Pośpiech

Spełniona żona, mama dwóch synów. Dziennikarz, redaktor i instruktor naturalnego planowania rodziny według metodologii LMM
Aleksandra Karaś

Aleksandra Karaś

Dyplomowany Promotor Karmienia Piersią, właścicielka firmy Laktolandia.
Sylwia Hubica

Sylwia Hubica

Magister prawa, absolwentka dziennikarstwa, pracownik samorządowy na urlopie macierzyńskim. Świeżo upieczona mama Ninki i spełniona żona. Marzy o tym, by kobiety były świadome swojej wartości i ważności ról społecznych, które pełnią.
Aleksandra Kociuk

Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego, prowadzi gabinet FIZJOmama - fizjoterapia i trening dla kobiet, mama dwóch córek.
Magdalena Chwesiuk

Magdalena Chwesiuk

Doradca noszenia dzieci w chustach długich i nosidłach miękkich po Akademii Noszenia Dzieci. Z wykształcenia Ratownik Medyczny i Pedagog.
Joanna Mikołajczuk

Joanna Mikołajczuk

Asia jest założycielką projektu Nasze Pierwsze Dziecko. Od listopada 2018 jest również mamą słodkiego Tymona!
Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 155 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie.
Aleksandra Szmytko

Aleksandra Szmytko

Żona i podwójna mama, instruktorka fitness, trenerka Pelvic Floor Safe oraz zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie, pasjonatka zdrowego stylu życia.