Redakcja

Dorota Pośpiech

Spełniona żona, mama dwóch synów. Dziennikarz, redaktor i instruktor naturalnego planowania rodziny według metodologii LMM

Aleksandra Szmytko

Żona i podwójna mama, instruktorka fitness, trenerka Pelvic Floor Safe oraz zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie, pasjonatka zdrowego stylu życia.

Aleksandra Karaś

Dyplomowany Promotor Karmienia Piersią, właścicielka firmy Laktolandia.

Joanna Burdzicka-Wołowik

Właścicielka gabinetu wsparcia psychologicznego Relacje na Medal. Wykładowca akademicki. Doula, instruktorka masażu Shantala i instruktorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Monika Czech

Dietetyk kliniczny. Autorka bloga kulinarnego „ Na bezglutenowym talerzu”. Na co dzień pracuje z pacjentami zmagającymi się z chorobami dietozależnymi w jednej z warszawskich placówek dietetycznych.

Anna Nowak-Duda

"Położna na Medal" w woj. Wielkopolskim. Położna Środowiskowa. Pracuje jako położna w Klinice Neonatologii GPSK w Poznaniu. Mama Franka ;)

Sylwia Hubica

Magister prawa, absolwentka dziennikarstwa, pracownik samorządowy na urlopie macierzyńskim. Świeżo upieczona mama Ninki i spełniona żona. Marzy o tym, by kobiety były świadome swojej wartości i ważności ról społecznych, które pełnią.

Magdalena Chwesiuk

Doradca noszenia dzieci w chustach długich i nosidłach miękkich po Akademii Noszenia Dzieci. Z wykształcenia Ratownik Medyczny i Pedagog.

Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego, prowadzi gabinet FIZJOmama - fizjoterapia i trening dla kobiet, mama dwóch córek.

Iza Frankowska-Olech i Iza Sztandera

Doule certyfikowane, instruktorki masażu dziecięcego, chustonoszenia i szkoły rodzenia, Promotorki Karmienia Piersią właścicielki MyOhana.

Ela Malinowska

wiceprezeska Fundacji Mlekiem Mamy, doula i promotorka karmienia piersią. Po tym, jak w 2012 roku sama dała się zaskoczyć przez swój pierwszy połóg, postanowiła wspierać zawodowo kobiety (oraz ich rodziny) w ciąży, w porodzie, w połogu i laktacji podczas warsztatów oraz indywidualnie.

Joanna Mikołajczuk

Asia jest założycielką projektu Nasze Pierwsze Dziecko. Od listopada 2018 jest również mamą słodkiego Tymona!

Tomasz Chodkowski

ekspert od laktotechnologii, lobbysta mleka mamy, tata 3 synów wykarmionych piersią Mamy

Sylwia Olszewska

Psycholog okołoporodowy z holistycznym podejściem do ciąży i macierzyństwa. Prywatnie szczęśliwa mama dwulatki i praktykantka uważnego życia.

Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce.

Anna Szewczak

Położna specjalistka w pielęgniarstwie neonatologicznym

Joanna Tworzydło

Jestem aktywnym Doradcą Noszenia w chuście po zaawansowanym kursie od 2015 roku, oraz właścicielką sklepu CarryLove.pl Prywatnie jestem mamą Różyczki i Stasia, których nosiłam w chuście od urodzenia.

Urszula Owczarz

Psycholog, doula, instruktorka szkół rodzenia, terapeutka w hospicjum perinatalnym. Prywatnie żona i mama trójki maluchów.

Marta Szperlich-Kosmala

Konsultantka rodzinna. Pedagożka, filozofka. Autorka książki Noszenie dzieci (Wydawnictwo Natuli). Pomaga mamom odzyskać zachwyt nad macierzyństwem. Tworzy przestrzeń wsparcia Boska Nioska. Mieszka z rodziną w stuletnim domu w Górach Świętokrzyskich.

Natalia Żurkowska

Mama dwóch urwisów wychowywanych na dziko. Miłośniczka swojego męża, przyrody , zdrowego odżywiania, ziołolecznictwa, ogrodnictwa i rozwoju osobistego. Z wykształcenia architekt, a z wyboru edukatorka i propagatorka aromaterapii współpracująca z firmą doTERRA. Na co dzień prowadzi warsztaty edukacyjne i pomaga osobom dobierać olejki do ich potrzeb zdrowotnych i emocjonalnych.