Redakcja:

Joanna Burdzicka-Wołowik

Joanna Burdzicka-Wołowik

Właścicielka gabinetu wsparcia psychologicznego Relacje na Medal. Wykładowca akademicki. Doula, instruktorka masażu Shantala i instruktorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.
Monika Czech

Monika Czech

Dietetyk kliniczny. Autorka bloga kulinarnego „ Na bezglutenowym talerzu”. Na co dzień pracuje z pacjentami zmagającymi się z chorobami dietozależnymi w jednej z warszawskich placówek dietetycznych.
Aleksandra Kociuk

Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego, prowadzi gabinet FIZJOmama - fizjoterapia i trening dla kobiet, mama dwóch córek.
Magdalena Chwesiuk

Magdalena Chwesiuk

Doradca noszenia dzieci w chustach długich i nosidłach miękkich po Akademii Noszenia Dzieci. Z wykształcenia Ratownik Medyczny i Pedagog.
Joanna Mikołajczuk

Joanna Mikołajczuk

Asia jest założycielką projektu Nasze Pierwsze Dziecko. Od listopada 2018 jest również mamą słodkiego Tymona!
Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 155 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie.
Aleksandra Szmytko

Aleksandra Szmytko

Żona i podwójna mama, instruktorka fitness, trenerka Pelvic Floor Safe oraz zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie, pasjonatka zdrowego stylu życia.
Dorota Pośpiech

Dorota Pośpiech

Spełniona żona, mama dwóch synów. Dziennikarz, redaktor i instruktor naturalnego planowania rodziny według metodologii LMM
Aleksandra Karaś

Aleksandra Karaś

Dyplomowany Promotor Karmienia Piersią, właścicielka firmy Laktolandia.
Anna Nowak-Duda

Anna Nowak-Duda

"Położna na Medal" w woj. Wielkopolskim. Położna Środowiskowa. Pracuje jako położna w Klinice Neonatologii GPSK w Poznaniu. Mama Franka ;)