Redakcja:

Joanna Burdzicka-Wołowik

Joanna Burdzicka-Wołowik

Właścicielka gabinetu wsparcia psychologicznego Relacje na Medal. Wykładowca akademicki. Doula, instruktorka masażu Shantala i instruktorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.
Monika Czech

Monika Czech

Dietetyk kliniczny. Autorka bloga kulinarnego „ Na bezglutenowym talerzu”. Na co dzień pracuje z pacjentami zmagającymi się z chorobami dietozależnymi w jednej z warszawskich placówek dietetycznych.
Dorota Pośpiech

Dorota Pośpiech

Spełniona żona, mama dwóch synów. Dziennikarz, redaktor i instruktor naturalnego planowania rodziny według metodologii LMM
Aleksandra Karaś

Aleksandra Karaś

Dyplomowany Promotor Karmienia Piersią, właścicielka firmy Laktolandia.
Aleksandra Szmytko

Aleksandra Szmytko

Żona i podwójna mama, instruktorka fitness, trenerka Pelvic Floor Safe oraz zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie, pasjonatka zdrowego stylu życia.
Sylwia Hubica

Sylwia Hubica

Magister prawa, absolwentka dziennikarstwa, pracownik samorządowy na urlopie macierzyńskim. Świeżo upieczona mama Ninki i spełniona żona. Marzy o tym, by kobiety były świadome swojej wartości i ważności ról społecznych, które pełnią.
Aleksandra Kociuk

Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego, prowadzi gabinet FIZJOmama - fizjoterapia i trening dla kobiet, mama dwóch córek.
Magdalena Chwesiuk

Magdalena Chwesiuk

Doradca noszenia dzieci w chustach długich i nosidłach miękkich po Akademii Noszenia Dzieci. Z wykształcenia Ratownik Medyczny i Pedagog.
Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 155 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie.