Regulamin grup wsparcia

  1. Do grupy dołączyć moga tylko kobiety w ciązy z terminem zgodnym z grupą do której dołączają.
  2. Reklama innych grup, sklepów, usług, konkursów, zbiórek charytatywnych, wydarzeń własnych stron na FB, profili społecznościowych (instagram, snapchat itd.) lub blogów jest zabroniona. Osoby dodające takie treści będą usuwane i blokowane na grupie. Nie stanowi reklamy usług udzielanie informacji dotyczących produktów lub działalności w szczególności w odpowiedzi na zapytania innych członków grupy.
  3. Osoby, które łamią zasady kultury osobistej i netykiety na forum publicznym, będą usuwane z grupy.
  4. Autorzy postów zawierających wulgaryzmy nie będą informowani o kasowaniu tychże wypowiedzi.
  5. Bądź Miła! Wprowadzaj pozytywną i miłą atmosferę; w grupie nie będzie tolerowane negatywne nastawienie, obraźliwe komentarze, sianie plotek, oszczerstw, publicznego linczu na kimś, czy tworzenie psychodramatów (każda taka osoba wylatuje z grupy!). Nie traktuj nikogo lekceważąco lub z góry – postaraj się, by inni czuli się w grupie, jak u siebie w domu (lub u przyjaciół na kawie!), bądź tolerancyjna, pomocna i uśmiechnięta (daj to odczuć drugiej osobie). TRAKTUJ INNYCH TAK, JAK SAMA CHCIAŁABYŚ BYĆ TRAKTOWANA!
  6. Posty sprzedażowe lub reklamujące sprzedaż na serwisach (typu: sprzedam Golfa i link do allegro) są zabronione. Osoby dodające takie treści będą usuwane i blokowane na grupie. Posty z PROMOCJAMI, okazjami, zniżkami, czy akcjami tematycznymi w marketach SĄ mile widziane.
  7. Korzystaj z wyszukiwarki na grupie (ikonka lupki po lewej stronie) przed dodaniem nowego wpisu.
  8. Daj innym więcej niż od nich weźmiesz; doradzaj, inspiruj!
  9. Pamiętaj! Grupa i dziewczyny na grupie nie zastąpią Ci lekarza! W przypadku wątpliwości co do Twojego stanu zdrowia, lub stanu dziecka - skontaktuj się z lekarzem!
Mamowe promocje

Darmowa aplikacja z promocjami dla Mam i Maluszków