Podsumowanie pierwszej edycji kursu Szkoły Rodzenia z Anną Nowak-Dudą

Ponad 2 miesiące temu (13 Sierpnia 2019) wystartowaliśmy z zapisami do pierwszej edycji naszego kursu Szkoły Rodzenia z Anną Nowak-Dudą! Zapisy zamknęłyśmy 23 sierpnia. I już wtedy wiedziałyśmy że mamy mega sukces!

Kurs Szkoły Rodzenia z Anną Nowak-Dudą
Dołącz do 1323 zadowolonych Mam. Pokonaj strach i niewiedzę. Poczuj się pewna i przygotowana. Gwarancja satysfakcji!

Do kursu w pierwszej edycji dołączyło równo 50 przyszłych mam! Jeśliby liczyć partnerów to mamy teoretycznie 100 uczestników. Brzmi jak bardzo duża szkoła rodzenia!

Lekcje kursu oglądają Mamy z Polski, Francji, Belgi, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Norwegi! Tak - nasz kurs jest świetnym rozwiązaniem dla przyszłych mam mieszkających poza granicami kraju z trudnym dostępem do fachowej wiedzy (na temat ciąży, porodu, połogu czy opieki nad noworodkiem) w języku polskim.

Dodam jeszcze, że mamy często wracają do obejrzanych już lekcji. 50 kursantek zalogowało się do systemu kursowego prawie 600 razy! Niewątpliwie możliwość powrotu do bezcennych wskazówek położnej Anny Nowak-Dudy jest świetną zaletą internetowego kursu szkoły rodzenia.

Informację o kolejnej edycji kursu znajdziesz na końcu tego wpisu!

Przypomnę, że kurs składa się z 6 modułów:

  1. Przygotowanie do porodu
  2. Poród fizjologiczny
  3. Cięcie cesarskie i porody zabiegowe
  4. Kobieta po porodzie
  5. Karmienie piersią
  6. Opieka nad noworodkiem

Łącznie jest to 20 lekcji - ponad 5 godzin materiału wideo. Poza lekcjami dostępnymi w wygodnym panelu kursowym (lekcje mają też zakładki, które prowadza do najważniejszych zagadnień w lekcji, dodatkowo można tworzyć własne zakładki) w kursie można znaleźć też przydatne pliki pdf takie jak:

  • Kryteria wyboru szpitala do porodu
  • Listy wyprawkowe
  • Badania diagnostyczne i konsultacje medyczne wykonywane u kobiet w okresie ciąży
  • Plan porodu

Najbardziej cieszymy się jednak z tego, że pomimo dostępnej opcji zwrotu kursu (odzyskania wszystkich wpłaconych pieniędzy) przez 14 od zakupu - NIKT z niej nie skorzystał. Ponadto otrzymałyśmy wiele pozytywnych opinii od Mam, które do niego dołączyły!

Kliknij tutaj aby przeczytać całą historię Patrycji (z powyższej opinii).

Wszystkie mamy przyjęły kurs tak pozytywnie i ciepło, że zaczęłyśmy myśleć jak możemy im za to jeszcze podziękować! Wpadłyśmy na pomysł zorganizowania przesyłki niespodzianki. Odezwałyśmy się do kilku firm, które oferują produkty dla kobiet w ciąży i maluszków. Otrzymałyśmy pakiety testowe od firm takich jak: Lansinoh, Medela i Lovi. Dla Mam, które dołączyły do wyższego pakietu kursu dodałyśmy jeszcze niespodziankę od nas ;)

Tak wyglądały paczki, które wysłałyśmy:

A tak zareagowały mamy!

Taką paczkę niespodziankę (najprawdopodniej większą) znajdą też Mamy, które zdecydują się na wersję PREMIUM kursu w kolejnej edycji ;*

Jeśli już mowa o kolejnej edycji - to ta startuję 5 listopada (zaraz po naszym kolejnym webinarze z Anią Nowak-Dudą). Ceny pakietów opublikujemy niebawem. Ale już teraz możecie zapisać się na listę osób, które powiadomimy o niższej cenie (na chwilę przed otwarciem zapisów w standardowej cenie).

Zapisać można się tutaj: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/q3g1r7

 

Przy okazji zapraszam do naszego newslettera! Na dzisaj zapisanych jest już ponad 12 000 mam ;)
Co tydzień staram się wysyłać Wam przydatnego maila w tematyce ciążowej! 

Przeczytaj także "Webinar z połążną Anią Nowak-Dudą": https://naszepierwszedziecko.pl/blog/webinnar-z-polozna-anna-nowak-duda

Zobacz również zwiastun Kursu Szkoły Rodzenia z Anną Nowak-Dudą:

https://www.facebook.com/127723311188730/videos/2656820291308118